Brave

Brave 1.1.2

Pomóż Meridzie uratować królestwo

Zalety

  • Dopracowana grafika
  • Proste sterowanie
  • Świetnie uzupełnia film

Wady

  • Zbyt prosta

Dobry
7

Brave to darmowa gra zręcznościowa na Java oparta na scenariuszu animowanej bajki "Merida Waleczna". Główną bohaterką gry, podobnie jak i filmu, jest odważna księżniczka Merida. Twoim zadaniem w grze będzie pokonać wszystkie niebezpieczeństwa i pomóc jej uratować królestwo.

Merida nie jest zwykłą księżniczką. Świetnie strzela z łuku i nie interesuje jej wyjście za mąż. Jej nieodpowiedzialne zachowanie powoduje jednak przykre konsekwencje dla całego kraju i królewskiej rodziny. Dlatego musi zmierzyć się z licznymi przeciwnościami losu, pokonać niebezpieczne leśne zwierzęta i potwory wprost ze średniowiecza.

Gra Brave jest oparta na typowo bajkowym scenariuszu. Jeśli lubisz taki klimat, na pewno okaże się wciągająca. Mimo ograniczeń środowiska Java, gra jest całkiem dobra pod kątem graficznym. Jej dwuwymiarowa estetyka 2D przypomina kultowe stare zręcznościówki na PC.

Jeśli spodobał Ci się film "Meria Waleczna" ze studia Pixar, koniecznie zagraj w Brave na Java i przeżyj historię księżniczki raz jeszcze.

Brave

Download

Brave 1.1.2

Opinie użytkowników o Brave